Szkoła Podstawowa im. siostry Anny Kaworek w Biedrzychowicach

Szkoła Podstawowa im. siostry Anny Kaworek w Biedrzychowicach

48-250 Biedrzychowice

Biedrzychowice 110

tel. 77 437 17 26

E-mail: sp.biedrzychowice@gmail.com; spbiedrzychowice@glogowek.pl

  • Statystyki

    • Odwiedziny: 304801
    • Do końca roku: 305 dni
    • Do wakacji: 112 dni
  • Kalendarium

    Piątek, 2024-03-01

    Imieniny: Albina, Antoniny

  • Kartka z kalendarza

Kadra nauczycielska w roku szkolnym 2019/2020

mgr Barbara Stolarewska

dyrektor szkoły

język polski (kl. VII, VIII)

 

mgr Ewa Gocz

edukacja wczesnoszkolna - klasa III

zajęcia techniczne (klasa V, VI)

zajęcia rozwijające kreatywność (kl.II i III)

zajęcia rozwijające umiejętność uczenia się

wychowawca klasy III

mgr Karolina Zgorzelska

edukacja wczesnoszkolna klasa II

wychowanie fizyczne (kl. I i II)

wychowawca klasy II

gimnastyka korekcyjna (kl.I-III)

SKS (kl.I -III)

mgr Anna Wołochowska

język polski (kl. V, VI)

historia (kl. V,VII, VI  VIII)

wiedza o społeczeństwie (kl.VIII)

mgr Elwira Lerch- Stanula

język mniejszości narodowej - niemiecki (kl. I - VI)

język niemiecki (kl. VII, VIII)

wychowawca klasy VIII

mgr Radosław Zielonka

język angielski (kl. I - VIII)

wychowawca klasy VI

nauka gry na gitarze

mgr Agnieszka Foryś - Wanżewicz

wychowanie fizyczne (kl. III - VIII)

gimnastyka korekcyjna (kl. V- VIII)

wychowawca klasy VII

SKS (kl. V- VIII)

opiekun Samorządu Uczniowskiego, 

mgr Gabriela Kobiałka 

bibioteka szkolna,

świetlica

plastyka (kl. V- VII)

pedagog szkolny

mgr Joanna Goetz

matematyka (kl. V, VI, VII, VIII)

fizyka (kl.VII i VIII)

zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze

wychowawca klasy V

kółko matematyczne

mgr Patrycja Jary

edukacja wczesnoszkolna - kl. I

świetlica 

rewalidacja

zajęcia rozwijające umiejętność uczenia się

wychowawca klasy I

mgr Eulalia Burek

religia (kl. I - VIII)

 

mgr Denis Kruk

informatyka (kl. V- VIII)

edukacja informatyczna  (kl. I, III)

mgrMarcin Imiołek

 

muzyka (kl. I- VII)

mgr Daniela Groetschel zajęcia logopedyczne
mgr Brygida Labisz

chemia (kl.  VII, VII)

biologia (kl. V - VIII)

rewalidacja

mgr Ireneusz Rut

doradztwo zawodowe (kl. VII, VIII)

świetlica

wychowawca klasy VIII

mgr Iwona Pawlisz geografia (kl. V, VI, VII, VII)
mgr Agata Reiter edukacja dla bezpieczeństwa (kl. VIII)
 mgr Adrian Kolenda  wychowanie do życia w rodzinie