Szkoła Podstawowa im. siostry Anny Kaworek w Biedrzychowicach

Szkoła Podstawowa im. siostry Anny Kaworek w Biedrzychowicach

48-250 Biedrzychowice

Biedrzychowice 110

tel. 77 437 17 26

E-mail: sp.biedrzychowice@gmail.com; spbiedrzychowice@glogowek.pl

  • Statystyki

    • Odwiedziny: 304776
    • Do końca roku: 305 dni
    • Do wakacji: 112 dni
  • Kalendarium

    Piątek, 2024-03-01

    Imieniny: Albina, Antoniny

  • Kartka z kalendarza

Plan lekcji dla II

Poniedziałek
Lp. Godzina Lekcja Nauczyciel Sala
1. 8.00 - 8.45 edukacja wczesnoszkolna mgr Ewa Gocz 3/II
2. 8.55 - 9.40 edukacja wczesnoszkolna mgr Ewa Gocz 3/II
3. 9.50 - 10.35 edukacja wczesnoszkolna mgr Ewa Gocz 3/II
4. 10.45 - 11.30 j.ang mgr Radosław Zielonka 3/II
5. 11.45 - 12.30 wf mgr Ireneusz Rut 3/II
6. 12.40 - 13.25 logopedia mgr Daniela Groetschel 6/II
7. 13.30-14.15 gimnastyka korekcyjna mgr Karolina Zgorzelska
Wtorek
Lp. Godzina Lekcja Nauczyciel Sala
1. 8.00 - 8.45 edukacja informatyczna mgr Anna Wołochowska 6/II
2. 8.55 - 9.40 język mniejszości - niemiecki mgr Elwira Lerch -Stanula 14/I
3. 9.50 - 10.35 edukacja wczesnoszkolna mgr Ewa Gocz 3/II
4. 10.45 - 11.30 edukacja wczesnoszkolna mgr Ewa Gocz 3/II
5. 11.45 - 12.30 edukacja wczesnoszkolna mgr Ewa Gocz 3/II
Środa
Lp. Godzina Lekcja Nauczyciel Sala
1. 8.00 - 8.45 wf mgr Ireneusz Rut 3/II
2. 8.55 - 9.40 j.mniejszości - niemiecki mgr Eulalia Burek 3/II
3. 9.50 - 10.35 religia mgr Ireneusz Rut 6/II
4. 10.45 - 11.30 edukacja wczesnoszkolna mgr Ewa Gocz 3/II
5. 11.45 - 12.30 edukacja wczesnoszkolna mgr Ewa Gocz 3/II
6. 12.40 - 13.25 zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze/zaj.artystyczne-regionalizm mgr Ewa Gocz/mgr Gabriela Kobiałka
Czwartek
Lp. Godzina Lekcja Nauczyciel Sala
1. 8.00 - 8.45 edukacja wczesnoszkolna mgr Ewa Gocz 3/II
2. 8.55 - 9.40 edukacja wczesnoszkolna mgr Ewa Gocz 3/II
3. 9.50 - 10.35 edukacja wczesnoszkolna mgr Ewa Gocz 3/II
4. 10.45 - 11.30 muzyka mgr Marcin Imiołek 3/II
5. 11.45 - 12.30 religia mgr Eulalia Burek 3/II
Piątek
Lp. Godzina Lekcja Nauczyciel Sala
1. 8.00 - 8.45 edukacja wczesnoszkolna mgr Ewa Gocz 3/II
2. 8.55 - 9.40 edukacja wczesnoszkolna mgr Ewa Gocz 3/II
3. 9.50 - 10.35 język angielski mgr Radosław Zielonka 6/II
4. 10.45 - 11.30 język mniejszości - niemiecki mgr Elwira Lerch - Stanula 3/II
5. 11.45 - 12.30 w-f mgr Ireneusz Rut 3/II