Szkoła Podstawowa im. siostry Anny Kaworek w Biedrzychowicach

Szkoła Podstawowa im. siostry Anny Kaworek w Biedrzychowicach

48-250 Biedrzychowice

Biedrzychowice 110

tel. 77 437 17 26

E-mail: sp.biedrzychowice@gmail.com; spbiedrzychowice@glogowek.pl

  • Statystyki

    • Odwiedziny: 304822
    • Do końca roku: 305 dni
    • Do wakacji: 112 dni
  • Kalendarium

    Piątek, 2024-03-01

    Imieniny: Albina, Antoniny

  • Kartka z kalendarza

Plan lekcji dla VII

Poniedziałek
Lp. Godzina Lekcja Nauczyciel Sala
1. 8.00 - 8.45 geografia mgr Iwona Pawlisz 2/I
2. 8.55 - 9.40 matematyka mgr Joanna Goetz 14/I
3. 9.50 - 10.35 język polski mgr Barbara Stolarewska 12/I
4. 10.45 - 11.30 język polski mgr Barbara Stolarewska 11/I
5. 11.40 - 12.25 religia mgr Eulalia Burek 2/I
6. 12.40 - 13.25 w-f mgr Karolina Zgorzelska/mgr Agnieszka Foryś-Wanżewicz 2/I
7. 13.30 - 14.15 fizyka mgr mgr Joanna Goetz 1/I
Wtorek
Lp. Godzina Lekcja Nauczyciel Sala
1. 8.00 - 8.45 w-f mgr Karolina Zgorzelska/mgr Agnieszka Foryś-Wanżewicz 2/I
2. 8.55 - 9.40 język polski mgr Barbara Stolarewska 1/I
3. 9.50 - 10.35 język polski mgr Barbara Stolarewska 11/I
4. 10.45 - 11.30 matematyka mgr Joanna Goetz 11/I
5. 11.45 - 12.30 historia mgr Anna Wołochowska 2/I
6. 12.40 - 13.25 język angielski mgr Radosław Zielonka 8/I
7. 13.30- 14.15 plastyka mgr Gabriela Kobiałka 12/I
8. 14.20 - 15.05 dydaktyczno-wyrównawcze (polski) mgr Anna Wołochowska
Środa
Lp. Godzina Lekcja Nauczyciel Sala
1. 8.00 - 8.45 historia mgr Anna Wołochowska 11/I
2. 8.55 - 9.40 religia mgr Eulalia Burek 11/I
3. 9.50 - 10.35 j.polski mgr Barbara Stolarewska 12/I
4. 10.45 - 11.30 biologia mgr Brygida Labisz 2/I
5. 11.40 - 12.25 język angielski mgr Radosław Zielonka 8/I
6. 12.40 - 13.25 chemia mgr Brygida Labisz 12/I
7. 13.30 - 14.15 zaj. z wych mgr Joanna Goetz 11/I
8. 14.20 - 15.05 zajęcia rozwijające umiejętność uczenia się/kółko matematyczne mgr Ewa Gocz/mgr Joanna Goetz 11/I
Czwartek
Lp. Godzina Lekcja Nauczyciel Sala
1. 8.00 - 8.45 matematyka mgr Joanna Goetz 2/I
2. 8.55 - 9.40 w-f mgr Karolina Zgorzelska/mgr Agnieszka Foryś-Wanżewic 12/I
3. 9.50 - 10.35 język niemiecki/rewalidacja mgr Elwira Lerch - Stanula/ mgr Patrycja Jary 12/I
4. 10.45 - 11.30 geografia mgr Iwona Pawlisz 11/I
5. 11.40 - 12.25 fizyka mgr Joanna Goetz 2/I
6. 12.40 - 13.25 muzyka mgr Marcin Imiołek 1/I
7. 13.30 - 14.15 język angielski mgr Radosław Zielonka 2/I
8. 14.20 - 15.05 dydaktyczno-wyrównawcze (matematyka) mgr Joanna Goetz 2/I
Piątek
Lp. Godzina Lekcja Nauczyciel Sala
1. 8.00 - 8.45 informatyka mgr Denis Kruk 11/I
2. 8.55 - 9.40 w-f mgr Karolina Zgorzelska/mgr Agnieszka Foryś-Wanżewicz 8/I
3. 9.50 - 10.35 język niemiecki/rewalidacja mgr Elwira Lerch - Stanula/ mgr Patrycja Jary 8/I
4. 10.45 - 11.30 matematyka mgr Joanna Goetz 1/I
5. 11.40 - 12.25 chemia mgr Brygida Labisz 2/I
6. 12.40 - 13.25 doradztwo zawodowe mgr Ireneusz Rut 1/I
7. 13.30 - 14.15 biologia mgr Brygida Labisz 1/I