Szkoła Podstawowa im. siostry Anny Kaworek w Biedrzychowicach

Szkoła Podstawowa im. siostry Anny Kaworek w Biedrzychowicach

48-250 Biedrzychowice

Biedrzychowice 110

tel. 77 437 17 26

E-mail: sp.biedrzychowice@gmail.com; spbiedrzychowice@glogowek.pl

  • Statystyki

    • Odwiedziny: 304832
    • Do końca roku: 305 dni
    • Do wakacji: 112 dni
  • Kalendarium

    Piątek, 2024-03-01

    Imieniny: Albina, Antoniny

  • Kartka z kalendarza

Plan lekcji dla VIII

Poniedziałek
Lp. Godzina Lekcja Nauczyciel Sala
1. 8.00-8.45 język polski mgr Barbara Stolarewska 11/1
2. 8.55- 9.40 język polski mgr Barbara Stolarewska 2/1
3. 9.50 - 10.35 fizyka mgr Joanna Goetz 1/1
4. 10.45- 11.30 matematyka mgr Joanna Goetz 14/1
5. 11.40 - 12.25 j.angielski mgr Radosław Zielonka 12/1
6. 12.40- 13.25 w-f mgr Karolina Zgorzelska/mgr Agnieszka Foryś-Wanżewicz 8/1
7. 13.30 - 14.15 religia mgr Eulalia Burek 2/I
Wtorek
Lp. Godzina Lekcja Nauczyciel Sala
1. 8.00-8.45 w-f mgr Karolina Zgorzelska/mgr Agnieszka Foryś-Wanżewicz 11/1
2. 8.55- 9.40 matematyka mgr Joanna Goetz 11/1
3. 9.50 - 10.35 infomatyka mgr Denis Kruk 2/1
4. 10.45- 11.30 język polski mgr Barbara Stolarewska 12/1
5. 11.40 - 12.25 język polski mgr Barbara Stolarewska 8/1
6. 12.40- 13.25 historia mgr Anna Wołochowska 1/1
7. 13.30 - 14.15 j.angielski mgr Radosław Zielonka 11/1
8. 14.20 - 15.05 dydaktyczno-wyrównawcze (język polski) mgr Anna Wołochowska
Środa
Lp. Godzina Lekcja Nauczyciel Sala
2. 8.55- 9.40 język polski mgr Barbara Stolarewska 1/1
3. 9.50 - 10.35 język niemiecki mgr Elwira Lerch -Stanula 11/1
4. 10.45- 11.30 wos mgr Anna Wołochowska 12/1
5. 11.40 - 12.25 chemia mgr Brygida Labisz 2/1
6. 12.40- 13.25 religia mgr Eulalia Burek 11/1
7. 13.30 - 14.15 biologia mgr Brygida Labisz 12/1
8. 14.20 - 15.05 zajęcia rozwijające umiejętność uczenia się/kółko matematyczne mgr Ewa Gocz/mgr Joanna Goetz
Czwartek
Lp. Godzina Lekcja Nauczyciel Sala
1. 8.00-8.45 edb mgr Bernard Burek 12/1
2. 8.55- 9.40 w-f mgr Karolina Zgorzelska/mgr Agnieszka Foryś-Wanżewic 2/1
3. 9.50 - 10.35 fizyka mgr Joanna Goetz 1/1
4. 10.45- 11.30 język niemiecki mgr Elwira Lerch - Stanula 8/I
5. 11.40 - 12.25 geografia mgr Iwona Pawlisz 12/1
6. 12.40- 13.25 matematyka mgr Joanna Goetz 2/i
7. 13.30 - 14.15 historia mgr Anna Wołochowska 2/I
8. 14.20 - 15.05 dydaktyczno-wyrównawcze (matematyka) mgr Joanna Goetz 2/I
Piątek
Lp. Godzina Lekcja Nauczyciel Sala
1. 8.00-8.45 zajęcia z wychowawcą mgr Radosław Zielonka 2/1
2. 8.55- 9.40 w-f mgr Karolina Zgorzelska/mgr Agnieszka Foryś-Wanżewicz 12/1
3. 9.50 - 10.35 wos mgr Anna Wołochowska 1/1
4. 10.45- 11.30 język angielski mgr Radosław Zielonka 1/I
5. 11.40 - 12.25 matematyka mgr Joanna Goetz 8/1
6. 12.40- 13.25 chemia mgr Brygida Labisz 12/1
7. 13.30 - 14.15 doradztwo zawodowe mgr Ireneusz Rut 11/I