Szkoła Podstawowa im. siostry Anny Kaworek w Biedrzychowicach

Szkoła Podstawowa im. siostry Anny Kaworek w Biedrzychowicach

48-250 Biedrzychowice

Biedrzychowice 110

tel. 77 437 17 26

E-mail: sp.biedrzychowice@gmail.com; spbiedrzychowice@glogowek.pl

  • Statystyki

    • Odwiedziny: 304786
    • Do końca roku: 305 dni
    • Do wakacji: 112 dni
  • Kalendarium

    Piątek, 2024-03-01

    Imieniny: Albina, Antoniny

  • Kartka z kalendarza

Plan lekcji dla III

Poniedziałek
Lp. Godzina Lekcja Nauczyciel Sala
1. 8.00 - 8.45 religia mgr Eulalia Burek 2/II
2. 8.55 - 9.40 język mniejszości mgr Elwira Lerch - Stanula 2/II
3. 9.50 - 10.35 edukacja wczesnoszkolna mgr Patrycja Jary 2/II
4. 10.45 - 11.30 edukacja wczesnoszkolna mgr Patrycja Jary 2/II
5. 11.45 - 12.30 edukacja wczesnoszkolna mgr Patrycja Jary 2/II
6. 12.40- 13.25 edukacja wczesnoszkolna mgr Patrycja Jary 6/II.2/II
7. 13.30-14.15 logopedia/ gimnastyka korekcyjna mgr Daniela Groetschel/ mgr Karolina Zgorzelska
Wtorek
Lp. Godzina Lekcja Nauczyciel Sala
1. 8.00 - 8.45 język angielski mgr Denis Kruk 14/I
2. 8.55 - 9.40 w-f mgr Agnieszka Foryś-Wanżewicz 2/II
3. 9.50 - 10.35 edukacja wczesnoszkolna mgr Patrycja Jary 2/II
4. 10.45 - 11.30 edukacja wczesnoszkolna mgr Patrycja Jary 3/II
5. 11.45 - 12.30 edukacja wczesnoszkolna mgr Patrycja Jary 3/II
6. 12.40- 13.25 zajęcia rozwijające kreatywność mgr Patrycja Jary 6/II
Środa
Lp. Godzina Lekcja Nauczyciel Sala
1. 8.00 - 8.45 edukacja wczesnoszkolna mgr Patrycja Jary 2/II
2. 8.55 - 9.40 edukacja wczesnoszkolna mgr Patrycja Jary 2/II
3. 9.50 - 10.35 w-f mgr Agnieszka Foryś-Wanżewicz 2/II
4. 10.45 - 11.30 religia mgr Eulalia Burek 6/II
5. 11.45 - 12.30 j.mniejszosci - niemiecki mgr Elwira Lerch - Stanula 2/II
6. 12.40- 13.25 rewalidacje/zajęcia artystyczne - regionalizm mgr Patrycja Jary/ mgr Gabriela Kobiałka
Czwartek
Lp. Godzina Lekcja Nauczyciel Sala
1. 8.00 - 8.45 muzyka mgr Marcin Imiołek 2/II
2. 8.55 - 9.40 język mniejszości - niemiecki mgr Elwira Lerch - Stanula 2/II
3. 9.50 - 10.35 edukacja informatyczna mgr Anna Wołochowska 2/II
4. 10.45 - 11.30 edukacja wczesnoszkolna mgr Patrycja Jary 2/II
5. 11.45 - 12.30 edukacja wczesnoszkolna mgr Patrycja Jary 6/II
6. 12.40- 13.25 dydaktyczno-wyrównawcze/korekcyjno-kompensacyjne mgr Patrycja Jary/mgr Ewa Gocz 11/I
Piątek
Lp. Godzina Lekcja Nauczyciel Sala
1. 8.00 - 8.45 edukacja wczesnoszkolna mgr Patrycja Jary 6/II
2. 8.55 - 9.40 edukacja wczesnoszkolna mgr Patrycja Jary 2/II
3. 9.50 - 10.35 w-f mgr Agnieszka Foryś-Wanżewicz 2/II
4. 10.45 - 11.30 język angielski mgr Denis Kruk 2/II
5. 11.45 - 12.30 rewalidacja/ zajęcia socj. mgr Patrycja Jary/ mgr Gabriela KObiałka 2/II
6. 12.40 - 13.25 zaj. rozwijające um. socj mgr Gabriela Kobiałka 2/II