Szkoła Podstawowa im. siostry Anny Kaworek w Biedrzychowicach

Szkoła Podstawowa im. siostry Anny Kaworek w Biedrzychowicach

48-250 Biedrzychowice

Biedrzychowice 110

tel. 77 437 17 26

E-mail: sp.biedrzychowice@gmail.com; spbiedrzychowice@glogowek.pl

  • Statystyki

    • Odwiedziny: 304810
    • Do końca roku: 305 dni
    • Do wakacji: 112 dni
  • Kalendarium

    Piątek, 2024-03-01

    Imieniny: Albina, Antoniny

  • Kartka z kalendarza

Plan lekcji dla V

Poniedziałek
Lp. Godzina Lekcja Nauczyciel Sala
1. 8.00 - 8.45 zaj.z wych mgr Elwira Lerch - Stanula 1/I
2. 8.55 - 9.40 geografia mgr Iwona Pawlisz 12/I
3. 9.50 - 10.35 język angielski mgr Radosław Zielonka 14/I
4. 10.45 - 11.30 whik mgr Elwira Lerch - Stanula 1/I
5. 11.40 - 12.25 język mniejszości - niemiecki mgr Elwira Lerch - Stanula 8/I
6. 12.40 - 13.25 religia mgr Eulalia Burek 1/I
7. 13.30 - 14.15 wf mgr Agnieszka Foryś - Wanżewicz 8/I
Wtorek
Lp. Godzina Lekcja Nauczyciel Sala
1. 8.00 - 8.45 matematyka mgr Joanna Goetz 1/I
2. 8.55 - 9.40 język polski mgr Anna Wołochowska 2/I
3. 9.50 - 10.35 j.polski mgr Anna Wołochowska 12/I
4. 10.45 - 11.30 w-f mgr Agnieszka Foryś-Wanżewicz 11/I
5. 11.40 - 12.25 j.angielski mgr Radosław Zielonka 2/1
6. 12.40 - 13.25 matematyka mgr Joanna Goetz 2/I
7. 13.30 - 14.15 zaj. dyd - wyr (j.polski) mgr Anna WOłochowska 2/I
Środa
Lp. Godzina Lekcja Nauczyciel Sala
1. 8.00 - 8.45 religia mgr Eulalia Burek 1/I
2. 8.55 - 9.40 wdż mgr Adrian Kolenda 2/I
3. 9.50 - 10.35 biologia mgr Brygida Labisz 8/I
4. 10.45 - 11.30 plastyka mgr Gabriela Kobiałka 11/I
5. 11.40 - 12.25 wf mgr Agnieszka Foryś - Wanżewicz 11/I
6. 12.40 - 13.25 matematyka mgr Joanna Goetz 1/I
7. 13.30 - 14.15 zajęcia rozwijające umiejętność uczenia się mgr Ewa Gocz 1/I
Czwartek
Lp. Godzina Lekcja Nauczyciel Sala
1. 8.00 - 8.45 język polski mgr Anna Wołochowska 11/I
2. 8.55 - 9.40 język polski mgr Anna Wołochowska 1/I
3. 9.50 - 10.35 muzyka mgr Marcin Imiołek 11/I
4. 10.45 - 11.30 matematyka mgr Joanna Goetz 2/I
5. 11.40 - 12.25 historia mgr Anna Wołochowska 1/I
6. 12.40 - 13.25 j.mniejszości - niemiecki mgr Elwira Lerch - Stanula 11/I
7. 13.30 - 14.05 zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze mgr Joanna Goetz 11/I
Piątek
Lp. Godzina Lekcja Nauczyciel Sala
1. 8.00 - 8.45 historia mgr Anna Wołochowska 8/I
2. 8.55 - 9.40 język mniejszości - niemiecki mgr Elwira Lerch - Stanula 2/I
3. 9.50 - 10.35 informatyka mgr Denis Kruk 2/I
4. 10.45 - 11.30 język polski mgr Anna Wołochowska 11/I
5. 11.40 - 12.25 j. angielski mgr Radosław Zielonka 2/I
6. 12.40- 13.25 matematyka mgr Joanna Goetz 1/I
7. 13.30- 14.05 wf mgr Agnieszka Foryś- Wanżewicz 8/I